Vallavolikogu

25.02.16

JÄRVA-JAANI VALLAVOLIKOGU

Pikk 56

Järva-Jaani

73301 Järva maakond

Alates 26.oktoobrist 2013

JÄRVA-JAANI VALLAVOLIKOGU LIIKMED JA NENDE KONTAKTANDMED

 

 

telefon

e-post

Valimisliit rva-Jaani Heaks

 

 

 

1) Arto Saar

alates 13.novembrist 2013 vallavanem

525 7373

arto.saar@hotmail.com

2) Silvia Nilbe

 

5340 6900

silvia@hot.ee

3) Margus Vaas

alates 31.oktoobrist 2013 kuni 26.veebruarini 2015 volikogu aseesimees

5340 5012

marx.vaas@mail.ee

4) Katrin-Helena Melder

 

5343 5774

katrinmelder@hotmail.com

5) Liivi Nuut

 

507 2865

liivi@kreedo.ee

6) Meelis Mändla

alates 31.oktoobrist 2013 volikogu esimees

509 7583

meelis@kreedo.ee

7) Tene Metsma

 

552 8829

tene.metsma@gmail.com

8) Hille Nugis

 

5341 5838

hillenugis@gmail.com

9) Silva Kärner (asendusliige)

alates 02.detsembrist 2013 volikogu liige, alates 26.veebruarist 2015 volikogu aseesimees

515 3638

renraks@gmail.com

Eesti Reformierakond

 

 

 

1) Tiiu Lunts

 

510 0975

tiiu.lunts@mail.ee

2) Teet Kallakmaa

 

502 1263

teet.kallakmaa@neti.ee

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

 

 

 

1) Andreas Sapas

 

503 3515

sapas.andreas@gmail.com

2) Aivar Murumaa

 

5695 5025

aivarmurumaa@hot.ee

Eesti Keskerakond

 

 

 

1) Ardi Selge

 

5347 4870

ardiselge@hot.ee

Alates 13.novembrist 2013 Järva-Jaani Vallavolikogu sekretär: Marine Vanna

Alates 13.novembrist 2013 valiti vallavanemaks: Arto Saar

Toimetaja: ILME KUKK

Vallavolikogu

27.04.17

Alates 26.oktoobrist 2009

JÄRVA-JAANI VALLAVOLIKOGU LIIKMED

 

Eesti Reformierakond

Teet Kallakmaa

teet.kallakmaa@neti.ee telefon 50 212 63

 

Valimisliit Järva-Jaani Heaks

Arto Saar alates 06.novembrist 2009 vallavanem

Margit Selge

mselge@hot.ee telefon 52 63 020

Margus Vaas alates 30.oktoobrist 2009 volikogu esimees

Marx.Vaas@mail.ee telefon 53 405 012

Allar Arusalu

allararusalu@hot.ee telefon 50 91 455

Ülle Kallakmaa

ylle.kallakmaa@gmail.com telefon 58 040 906

Silva Kärner alates 30.oktoober 2009 volikogu aseesimees

silva@jjaani.edu.ee telefon 51 53 638

Liivi Nuut

l67vi@hot.ee telefon 50 72 865

Meelis Mändla

meelismandla@hot.ee  telefon 50 97 583

Rein Roosioja alates 06.novembrist 2009 asendusliige Arto Saare asemel

rein.roosioja@mail.ee telefon 50 46 780

 

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Andres Turro

andresturro@gmail.com telefon 50 64 261

Anne Rosenberg

anne.rosenberg.001@mail.ee telefon 51 03 312

Eesti Keskerakond

Silvia Nilbe

silvia@hot.ee telefon 53 406 900

Rein Köster

telefon 51 08 264

Alates 06.novembrist 2009 volikogu sekretär Marine Vanna

Toimetaja: ILME KUKK