Vallavolikogu komisjonid, komisjonide esimehed ja liikmed

25.02.16

Järva-Jaani Vallavolikogu komisjonid


Komisjonid

(alates 13.novembrist 2013)

Komisjoni esimehed

 

Komisjoni liikmed

Revisjonikomisjon

Järva-Jaani Vallavolikogu määrus 29.12.2009 nr 25 "Revisjonikomisjoni põhimäärus"

Tiiu Lunts

(alates 13.novembrist 2013)

Hille Nugis, Aivar Murumaa

(alates 13.novembrist 2013)

 

Eelarve- ja majanduskomisjon

 

Katrin-Helena Melder

(alates 26.veebruarist 2015)

Kaja Reinberg, Teet Kallakmaa, Aivar Murumaa, Jaan Mõtsnik (alates 26.novembrist 2015)

 

 

Katrin-Helena Melder

(alates 26.veebruarist 2015)

Juta Mõtsnik, Teet Kallakmaa, Aivar Murumaa, Jaan Mõtsnik

(alates 30.aprillist 2015 kuni 26.novembrini 2015)

 

 

Margus Vaas

(alates 13.novembrist kuni 26.veebruarini 2015)

Juta Mõtsnik, Teet Kallakmaa, Aivar Murumaa, Jaan Mõtsnik

(alates 28.novembrist 2013 kuni 30.aprillini 2015)

 

Haridus- ja kultuurikomisjon

Järva-Jaani Vallavolikogu määrus 28.01.2010 nr 5 "Haridus- ja kultuurikomisjoni põhimäärus"

Silva Kärner

(alates 26.veebruarist 2015)

 

Ines Kurvits, Ülle Kallakmaa, Tuve Kärner, Katrin-Helena Melder

(alates 30.aprillist 2015)

 

 

Katrin-Helena Melder

(alates 13.novembrist 2013 kuni 26.veebruarini 2015)

Silva Kärner, Tuve Kärner, Ülle Kallakmaa, Ines Kurvits (alates 28.novembrist 2013 kuni 30.aprillini 2015)

 

Keskkonnakomisjon

Järva-Jaani Vallavolikogu määrus 27.03.2014 nr 5 "Keskkonnakomisjoni põhimäärus"

 

Liivi Nuut

(alates 13.novembrist 2013)

Ülle Kallakmaa, Anu Nurk, Rainer Kellner, Priit Dieves

(alates 28.novembrist 2013)

 

Sotsiaalkomisjon

Järva-Jaani Vallavolikogu määrus 28.01.2010 nr 6 "Sotsiaalkomisjoni põhimäärus"

Silvia Nilbe

(alates 13.novembrist 2013)

Liivi Nuut, Ines Kurvits, Hille Nugis

(alates 28.novembrist 2013)

 

Maaelukomisjon

Järva-Jaani Vallavolikogu määrus 19.12.2013 nr 29 "Maaelukomisjoni põhimäärus"

Andreas Sapas

(alates 13.novembrist 2013)

Tiiu Lunts, Ardi Selge, Tene Metsma, Priit Seire, Heli Kark

(alates 28.novembrist 2013)

 

 

 

Toimetaja: ILME KUKK

Vallavolikogu komisjonide esimehed ja komisjoni liikmed

27.04.17

Alates 06.novembrist 2009 vallavolikogu alatiste komisjonide esimehed ja komisjoni liikmed:

1. eelarve- ja majanduskomisjon esimees Meelis Mändla

liikmed: Allar Arusalu, Rein Köster, Teet Kallakmaa, Rein Roosioja

 

2. haridus- ja kultuurikomisjon esimees Silva Kärner

liikmed: Ülle Kallakmaa, Ülle Vaas, Tuve Kärner, Katrin-Helena Melder

 

3. keskkonnakomisjon esimees Ülle Kallakmaa

liikmed: Raul Eenpuu, Avo Aulis, Aarne Suu, Anne Rosenberg

29.12.2009 määrus nr 24 "Keskkonnakomisjoni põhimäärus"

 

4. sotsiaalkomisjon esimees Liivi Nuut

liikmed: Silvia Nilbe, Ines Kurvits, Marge Terras

 

5. turvalisuse- ja korrakaitsekomisjon esimees Allar Arusalu

liikmed: Tuve Kärner, Rein Roosioja, Reimo Kirbits

 

6. revisjonikomisjon esimees Andres Turro

liikmed: Margit Selge, Allar Arusalu

Toimetaja: ILME KUKK